Účetnictví

Přesnost, okamžitá reakce, zpracování odpovědi dle dohodnutého termínu, spolehlivost a aktivní přístup.

Stoprocentní soulad s legislativou

Účetnictví vaší společnosti vedeme vždy v souladu se všemi zákonnými povinnostmi české legislativy. V rámci poskytovaných služeb přebíráme plnou odpovědnost za účetnictví vaší společnosti a plnění vašich daňových povinností.

Reporting

Ručíme za to, že ve správnou chvíli máte k dispozici podstatné informace v takové podobě a detailu, jaký vám ve vašem podnikání a situaci vyhovuje.

Poradenství pro začínající nebo zahraniční podnikatele

Začínáte s podnikáním v českém prostředí? Jsou pro vás český podnikatelský systém, účetnictví, mzdové účetnictví a daňová evidence velkou neznámou?

Probereme s vámi jednotlivé kroky a ujistíme se, že je pro vás i váš tým vše v oblasti účetnictví jasné.

Potřebujete kromě samotného zpracování účetnictví a dalších služeb také bližší vysvětlení a porovnání s vašimi domácími účetními pravidly a legislativním prostředím? Orientovat se v nové situaci není jednoduché, pomůžeme vám s tím.

Proaktivní přístup

Chcete být průběžně informováni o změnách zákonných pravidel a předpisů ohledně účetnictví a personalistiky?

Automaticky je za vás sledujeme. Budete na ně s předstihem upozorněni, probereme s vámi možnosti řešení a zvolenou variantu zapracujeme do vašeho účetnictví.

Naše služby

Váš komfort je pro nás důležitý. Proberte s námi své představy a očekávání, rádi je splníme.

Díky rozsáhlým zkušenostem s vedením finančního a mzdového účetnictví firem v různých oborech a fázích podnikání vám vždy připravíme nabídku na míru.