Náklady pod kontrolou

Díky komplexnímu pohledu na vaše podnikání a sdílení informací v rámci jednoho týmu optimalizujeme vaše náklady i čas.

Aktivně řešíme všechny vaše potřeby

Víme, že potřebujete cash-flow své firmy plánovat s dostatečným předstihem a mít je vždy pod kontrolou. Pružně reagujeme na vaše měnící se potřeby. Nabídka našich služeb a řešení vždy odpovídá vašim současným potřebám a podnikatelským záměrům. Vaše problémy řešíme v reálném čase a v co nejkratších termínech.

Profesionální zázemí pro vaše podnikání

Zakládáme si na maximální otevřenosti, jednoduchosti a srozumitelnosti. Chceme mít jistotu, že rozumíte tomu, co pro vás děláme a jak časově náročné jednotlivé služby jsou. Veškeré náklady pro vás jednoduše rozklíčujeme. Služby fakturujeme na základě paušálních nákladů bez dodatečných navýšení.

Získáváte vysokou přidanou hodnotu

Kromě daňových a účetních služeb máte přístup k odbornému know-how, osvědčeným postupům i provozním znalostem našeho týmu v oblasti účetnictví, daní a mezd. Získáváte optimální poměr hodnoty poskytovaných služeb a jejich ceny. Vaše společnost si po celou dobu spolupráce s naším týmem udržuje neustálou kompletní kontrolu nad vynaloženými náklady a účetními a daňovými procesy.

Klíčový tým odborníků NewCo Tax and Accounting v oblasti účetnictví, daní a agendy mezd a personalistiky s vámi osobně probere vaše potřeby a očekávání a navrhne vám řešení na míru.