Komplexní přístup

Společně s vámi vytváříme jeden tým, který má společný cíl: váš úspěch v podnikání. Vaše daňové a účetní potřeby proto řešíme vždy v celkovém kontextu, s ohledem na vaše konkrétní podnikatelské záměry.

Klientsky vstřícný tým odborníků pro podporu vašeho podnikání na jednom místě

Zastáváme proaktivní přístup ke klientům - budujeme dlouhodobé vztahy, založené na otevřené a pravdivé komunikaci a partnerském přístupu. Získané informace a podklady sdílíme výhradně v rámci určeného týmu, vzájemné informační toky tak probíhají hladce, v rámci nastavených kompetencí a odpovědnosti obou stran.

Kvalita našich služeb je kromě profesionální odbornosti založena na osobních a důvěrných vztazích, oboustranné důvěře a skutečné péči o naše klienty.

Komplexní účetní a daňový servis: staráme se o vaše problémy i příležitosti

Rizikové situace vašeho podnikání s vámi řešíme otevřeně a včas. Vaše účetnictví a daňová evidence jsou vždy v souladu s aktuálním zákonným rámcem. Aktivně sledujeme vývoj a připravované legislativní změny, upozorňujeme vás na jejich právní, finanční a daňový dopad a navrhujeme pro vás vhodná řešení s ohledem na vaši situaci a podnikatelské záměry.

Klíčový tým odborníků NewCo Tax and Accounting v oblasti účetnictví, daní a agendy mezd a personalistiky s vámi osobně probere vaše potřeby a očekávání a navrhne vám řešení na míru.